משחקי חשיבה לכלב

תוכן עניינים

קיץ, חורף, סתיו, אביב, זה לא משנה מה העונה ומה קורה בחוץ, זה שמן למשחקי חשיבה לכלב לכם.
את הטיפ הבא לא תרצו לפספס!
משחקי חשיבה לכלבים! כן, משחקי חשיבה לכלב, וגם כאלו שיעלו לכם אפס שח בלבד, ועם דברים שכבר יש לכם בבית.

משחק חשיבה לכלב – בלי לצאת מהבית!

אז איך מכינים משחקי חשיבה לכלבים, כזה שיעסיק אותם, יגרופ להם לחשוב, וייצר המוון כיף לכם ולהם יחד וכל זה בלי לצאת מהבית בכלל, בלי להשתגע יותר מידי, ומשחק חשיבה יצירתי עם דברים שכבר יש לנו בבית?
בדיוק בשביל, הכנו עבורכם את הסרטון שלנו, שמסביר כיצד להכין, לבנות או לייצר לכלב שלכם, משחקי חשיבה מהנים וקלילים, מדהימים ומגוונים, לימי שרב קשים, חורף חורפי קשה ורטוב, או סתם לעצלנים שלא רוצים לצאת מהבית.

טוב, גם עבור אלו שרוצים לעשות משהו משותף עם הכלבים שלהם.

למה צריך משחקי חשיבה עבור כלבים

במה תורמים לנו משחקי חשיבה לכלב?
במה משחקי חשיבה לכלבים טובים להם בכלל?
ראשית, הפגת שעמום. יש הרבה כלבים שמשתעממים מהר, ואנחנו כבעלים רוצים להפיג להם את השעמום בדרך חדשה, מעניינת, שונה וברוב המקרים גם משותפת.
כזו, שתגרום להם לחשוב, להניע את הגלגלים בראש, וגם תבנה לכלבים שלנו מוטיבציה להמשיך ולנסות, בלי להפסיק, ועם המון הצלחות בדרך. האמת, לראות את הכלבים שלנו מצליחים במשהו חדש, גם לנו גורם לגאווה וכיף, ואתם תראו שאתם תתלהבו מזה לא פחות מאשר החברים הפרוותיים שלכם.

מתי הזמן הנכון לזה

משחקי חשיבה לכלבים מתאימים לכל מזג אוויר ולכל עונות השנה.
לדעתי, הכי טוב לשלוף את המשחקי חשיבה לכלבים שלנו בימים שבהם אי אפשר לצאת החוצה בגלל חום כבד מוד או גשם מאוד חזק שלא מאפשר יציאה החוצה.

אבל חשוב להבין שהכלב חייב לעשות עם עצמו משהו, ולהתעייף. גם כשחם מאוד או גשום, וכשי אפשר לצאת, עדיין הכלבים צריכים תעסוקה, הרי הם לא יכולים לרבוץ כל היום. תעסוקה לכלב יכולה להיות פיזית ומנטלית.

תעסוקה או פריקה פיזית היה ריצה בגינת כלבים, משחק עם כלבים נוספים, מרדף אחרי כדור, ריצה לצד אופניים וכל פעולה פיזית מעייפת אחרת.

פריקה מנטלית היא בצם עבודה עם הראש, לגרום לכלב לחושב. פריקה מנטלית תתבטא למשל בעבודה על אילוף לפקודות משמעת, טריקים חדשים, בודת שייפינג בקליקר, וכן גם משחקי חשיבה לכלבים.

מה עדיך יותר? פריקה מנטלית ופיזית חייבות לבוא יחד. אך אם חושבים על זה בבית, פריקה מנטלית תהיה עדיפה בהרבה על פני פריקה פיזית לכלב שלכם.

5 דקות של הכלב, כשהוא עסוק במשחקי חשיבה לכלב, זה כמו לרוץ 45 דקות רצופות בגינת כלבים!
משחקי חשיבה לכלב מעייפים את הכלב מנטלית, קוגנטיבית, וזה דבר שמעייף הרבה יותר מאשר פעילות פיזית.
נכון, הכלב שלנו צריך גם פריקת אנרגיה פיזית, וגם מנטלית!
לכן במקרה הזה, משחקי חשיבה לכלבים יהיו מעולים לפריקת אנרגיה מנטלית וקוגנטיבית.

כמובן שיש משחקי חשיבה לכלבים מעולים שניתן גם לרכוש דרך חנויות חיות, חנויות לציוד עבור בעלי חיים, ואתרי אינטרנט מוכרים וטובים שמוכרים משחקי חשיבה לכלב. המטרה שלנו, זה שאתם תוכלו לעשות את זה לבד, ובעצמכם.

בסרטון יש שתי דוגמאות לפריקת אנרגיה מנטלית, שעובדת על ידי חשיבה של הכלב, מציאת פתרון, ותוך שיתוף פעולה מלא ומהנה אתכם הבעלים.

חשוב לנו לומר

התוכן של האתר, המאמרים, ומה שאנחנו מעבירם לכם כאן, הוא אינו תוכן ממומן על ידי שום גורם, וכל מידע שיש כאן הוא מהידע האישי שלנו. אם מצאתם את התוכן שלנו מעניין ומועיל, נשמח שתשתפו אותו לאחרים כדי שגם הם יהיו בעלים טובים יותר עבור הכלבים שלהם.

משחקי חשיבה לכלב בחינם, עם דברים שיש בבית!

הכל בסרטון כאן למטה

עוסק בתחום משנת 2015, ומעביר קורסים להכשרת מאלפי כלבים, הכשרת מדריכי כלבנות טיפולית, קבוצות וסדנאות בנושא אילוף כלבים לקהל הרחב, פעילויות ותכנים לימודיים בבתי ספר לחינוך מיוחדים וחינוך רגיל.

תחומי פעילות:
אילוף כלבים, פתרון בעיות התנהגות בכלבים, אילוף כלבים בפנסיון, אילוף כלבים בקבוצה, פנסיון מפנק לכלבים, הרצאות בנושא התנהגות כלבים, התאמת כלבים למשפחות, כלבנות טיפולית במגזר הפרטי והמוסדי, ועוד…

נשמח לקבל מכם ביקור!

אם התוכן תרם לכם, ואתם מרגשים שקיבלתם ערך מקצועי, נשמח שתעזרו לנו לקדם ולהפיץ אותו הלאה.

יחד עם זאת, אנחנו נשמח מאוד אם תעניקו לנו ביקורת חיובית על האתר שלנו. רוצים לעזור לנו? הקליקו על כפתור הזהב, ועזרו לנו להתקדם

רוצים לשתף את התוכן עם חברים שלכם? אפשר לעשות זאת בקלות מכאן »

מוזמנים להוסיף את דעתכם למאמר לטובת דיון מעשיר

אולי יעניין אתכם גם

לכל שאלה מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אלכם בהקדם

התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי מה שלומך?
כאן יוגב... איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן